Obrázek
Obrázek
ZAMIŘTE
VYSOKO…
Do našeho návštěvního systému se můžete zaregistrovat tady . Více podrobností tady.

Obrázek

JEDNODENNÍ KURZY LEZENÍ PRO DĚTI

Tento typ kurzu je zaměřen primárně na lezení, ať už pro úplné začátečníky, kteří o lezení teprve přemýšlejí a chtějí si ho vyzkoušet, nebo i pro děti, které se s lezením již setkaly.


Jednodenní kurz lezení pro děti je koncipován pro děti ve věku 6–15 let. Předchozí zkušenost s lezením není nutnou podmínkou pro účast. Každý den od 8.00 do 17.00 se dětem budou věnovat kvalifikovaní instruktoři lezení, kteří jsou odborně vyškoleni dle metodiky akreditované MŠMT ČR a kteří mají dlouholeté zkušenosti s vedením dětských lezeckých kurzů a přípravou aktivit v přírodě.


Cena činí 940 Kč. Platbu převodem prosím posílejte na účet 206 765 033/0600 (variabilní symbol je 300 a do poznámky uveďte jméno dítěte). V případě zrušení účasti v době kratší než jeden týden před termínem kurzu uhrazenou částku nevracíme.


Minimální počet zúčastěných dětí je 5 dětí.


Cena zahrnuje vstupné, půjčovné veškerého vybavení a služby instruktora.


V případě zájmu nás prosím kontaktujte na krouzky@big-wall.cz.


Stravování


Na objednávku zajistíme obědy v jídelně v sousedství lezecké stěny (Ocelářská 16). Děti na oběd doprovodí instruktoři. Cena oběda není zahrnuta v ceně kurzu. V případě, že si děti oběd donesou z domova, ohřátí a servírování zajistíme přímo na stěně.


Denní rozvrh

  • Příchod 8.00–8.30
  • Ranní kroužek, seznámení s programem na celý den, rozcvička
  • Dopolední program
  • Oběd
  • Odpolední program
  • Odchod 16.30–17.00

S sebou: kopii kartičky zdravotní pojišťovny, prohlášení rodičů – bezinfekčnost. Léky podle potřeby dítěte s popisem (jméno + užívání) je možno předat instruktorům.


Pohodlné sportovní oblečení a přezůvky na stěnu, láhev na pití, svačinu. Vše, co si děti budou chtít po dobu kurzu ponechat na stěně, si mohou uložit v uzamykatelných skříňkách v šatnách.


Nedoporučujeme dětem dávat s sebou cenné věci, drahé hračky, větší hotovost. Personál lezecké stěny nezodpovídá za poškození nebo ztrátu takových věcí.


Aktuální termíny

DatumPoznámka
28.3.202410 míst

Přihláška


Word souborPřihláška na jednodenní kurz pro děti