Obrázek
Obrázek
ZAMIŘTE
VYSOKO…
Do našeho návštěvního systému se můžete zaregistrovat tady . Více podrobností tady.
Obrázek

STĚNA A BOULDEROVKA

STĚNA

Do monumentální haly s výškou stropu ve 20 metrech navrhla a postavila firma TR-walls stěnu, která snese srovnání se špičkovými stěnami v zahraničí. Při stavbě jsme použili nejmodernější technologie, materiály a mnohaleté zkušenosti. Výsledkem je 3000 m² lezecké plochy pro lezení s lanem a velmi pestrou škálou profilů.

Na BigWallu najdete mnoho ukloněných profilů, kolmice zpestřené strukturami, unikátní krápníky, spáru, komín, laminátový masiv a množství mírně převislých profilů. Samozřejmě jsme nezapomněli na výkonnostní lezce, pro které jsme postavili velmi dlouhé profily s převislostí až 10 m. Pro ty, kteří se necítí na ďábelskou výšku 20 m, máme připraveno mnoho kratších profilů od 10 do 15 metrů s velmi lehkými cestami.

Víc sice uvidíte na následujících fotkách, ale nejlepší bude, když zamíříte vysoko a přijdete se podívat.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Více ve FotogaleriiObrázek

BOULDEROVKA

Malá boulderovka je dnes už neodmyslitelnou součástí každé kvalitní lezecké stěny. My jsme šli trošku dál a postavili jsme pro vás plnohodnotnou boulderovku, která má víc než 300 m² lezecké plochy. Protože je umístěná ve volném prostoru, bylo možné postavit profily s výlezy, takže nekončí někde pod stropem. Navíc se nemusíte obávat zahuštěné maglajzo-potové atmosféry, protože nad vámi bude 15 metrů volného prostoru s denním světlem a otevřenými okny ve světlíku. Samozřejmostí jsou barevnými chyty značené bouldery i sportovní sektor s velkým množstvím chytů pro vymýšlení vlastních projektů.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Přijďte se poválet na originálním dopadišti od TR-walls.