Obrázek
Obrázek
ZAMIŘTE
VYSOKO…
Do našeho návštěvního systému se můžete zaregistrovat tady . Více podrobností tady.
Obrázek

BW BOULDER SERIE 2013/14

Popis

 

Nový seriál boulderzávodů na BigWallu. Jedná se o kombinaci žebříčkového a klasického závodu. Můžete se těšit na seriál čtyř kvalifikačních závodů, které vyvrcholí hlavním závodem.

 

Kategorie:
Muži, ženy – bez omezení věku

 

 

 

Kalendář závodů BW boulderserie:
   1. Kvalifikační boulder závod 1. – 20. 11. 2013
   2. Kvalifikační boulder závod 1. – 20. 12. 2013
   3. Kvalifikační boulder závod 1. – 20. 1. 2014
   4. Kvalifikační boulder závod 1. – 20. 2. 2014
   5. BW boulder OPEN 2014          15. 3. 2014

 

Přihlášení do závodů:
Do závodů se nemusíte nijak speciálně přihlašovat, stačí mít registraci tady na webu big-wall.cz a zapisovat si přelezy do deníčku. Pro účast v závodu je nutné uvést a zveřejnit celé jméno (ve svém profilu zaškrtněte políčko Veřejné vedle svého jména a příjmení). V okamžiku, kdy si zapíšete první závodní boulder, systém vás automaticky zařadí do závodu.

 

Kvalifikační závody 1–4:
Před zahájením každého závodu postavíme nejméně 30 nových boulderů v obtížnostech v0–v10 klasifikace Hueco. Pozor!! Další bouldery mohou přibývat i během závodu. Závodní bouldery poznáte podle jejich popisu vytištěného na barevném podkladu. Podstatné je pouze datum a styl přelezu (solo, flash, OS). Závodí se bez rozhodčích v duchu fair play. Pro výsledky každého závodu se vám započítává 10 nejvíc bodovaných přelezů (Top10). Vylezené bouldery si můžete zapisovat průběžně. Přelezy můžete zkoušet nejpozději do 20. dne v měsíci, poslední možnost zapsat si vylezené bouldery je pak vždy do následujícího 21. dne příslušného měsíce do 24.00 hod. Výsledky můžete průběžně sledovat v sekci Soutěže. Vítěz každého kvalifikačního závodu postupuje přímo do finále hlavního závodu. Ze všech čtyř kvalifikačních závodů vyhodnotíme nejaktivnější a nejvýkonnější boulderisty:
   Boulderista-sběrač – ten, který ve všech čtyřech kvalifikačních závodech přeleze nejvíc boulderů na BigWallu (bez ohledu na obtížnost).
     Boulderista-drtič – ten, který ve všech čtyřech kvalifikačních kolech nasbírá nejvíc bodů za bouldery vylezené na BigWallu. Body se sčítají ze všech vylezených boulderů.

 

Hlavní závod - BW boulder OPEN 2014

 

Dopoledne proběhne kvalifikace, ze které postoupí do odpoledního finále 6 závodníků. Ty doplní 4 vítězové kvalifikačních závodů. Přesná pravidla, postupový klíč a propozice tady včas zveřejníme.
Po finále proběhne vyhlášení vítězů závodu. Zároveň oceníme nejpilnější a nejvýkonnější boulderisty z předchozích kvalifikačních závodů.

 

Ceny:
   Kvalifikační závod – drobné věcné ceny (expreska, karabina, maglajzpytlík…)
   Boulderista-sběrač a drtič – upřesníme dle přízně sponzorů
   Hlavní závod – hodnotné ceny (upřesníme dle přízně sponzorů)

 

Partneři závodu:
   HUDYsport, TR-walls, Lezec.cz


Seznam závodů:


1. KVALIFIKAČNÍ ZÁVOD (ukončený)
2. KVALIFIKAČNÍ ZÁVOD (ukončený)
3. KVALIFIKAČNÍ ZÁVOD (ukončený)
4. KVALIFIKAČNÍ ZÁVOD (aktivní)

Průběžné hodnocení za celou sériiFotky:

ObrázekObrázekObrázekObrázek