Obrázek
Obrázek
ZAMIŘTE
VYSOKO…
Do našeho návštěvního systému se můžete zaregistrovat tady . Více podrobností tady.
Obrázek

3. KOLO BW SERIE (BOULDER)

Třetí kolo boulderů v letošním hodnocení BW SERIE.

 

 

Kategorie:
Muži, ženy – bez omezení věku

 

 

 

Období pro přelezy platné v tomto závodě:
1. - 27. 3. 2017

 

 

Přihlášení do závodů:
Do závodů se nemusíte nijak speciálně přihlašovat, stejně jako v předchozích letech stačí mít registraci tady na webu (www.big-wall.cz) a zapisovat si přelezy do deníčku. Pro účast v závodu je nutné uvést a zveřejnit celé jméno (ve svém profilu zaškrtněte políčko Veřejné vedle svého jména a příjmení). V okamžiku, kdy si zapíšete první závodní boulder, systém vás automaticky zařadí do závodu.

Pravidla

Do hodnocení soutěže se vám můžou počítat přelezy každého z boulderů,které se v daném termínu na stěně objeví, přičemž platí bodové zvýhodnění pro flash stejně jako v minulých letech.

Závodí se bez rozhodčích v duchu fair play. Pro výsledky každého kola se vám započítává 10 nejvíc bodovaných přelezů (Top10). Vylezené bouldery si můžete zapisovat průběžně, a to buď automaticky pomocí QR kódu, který je na štítku každé cesty, nebo později ručním výběrem z databáze boulderů. Podstatné je pouze datum a styl přelezu (flash, solo). Přelezy můžete zkoušet nejpozději do posledního dne období vyhlášeného pro toto kolo, tedy nyní do 27. března. Poslední možnost zapsat si vylezené cesty pak máte vždy do konce následujícího dne, tj. pro druhé kolo to je do poslední minuty před půlnocí 28. března.

Výsledky můžete průběžně sledovat v sekci Soutěže. První tři lezci a lezkyně v obou disciplínách budou odměněni buď volnými vstupy na stěnu, nebo drobnými věcnými cenami – záleží jen na nich, co upřednostní. Zároveň na závěr každého měsíce proběhne slosování o drobné věcné ceny ze všech účastníků daného kola BW SERIE.

 

Věříme, že se vám ta trocha podpory vašeho soutěžního ducha bude zamlouvat. Uvítáme jakékoli podněty k zlepšení, pro tento účel je pro vás připravená sekce s komentáři pod každou soutěží, tak ji neváhejte hojně využívat.

Výsledné pořadíChcete-li přidat komentář, je potřeba se

Všechny komentáře (10)

Tukan Kuzmič Tukan Kuzmič před 2630 dny
Čus, nefunguje zadání přelezu do deníčku stylem solo Tom
Reagovat
Obrázek
0
Obrázek
0
BigWall admin BigWall admin před 2628 dny
Ahoj, díky za upozornění, mrknem na to!
Reagovat
Obrázek
0
Obrázek
0
BigWall admin BigWall admin před 2628 dny
Chyba nalezena, opravena! Omlouváme se, můžete se směle pustit do zapisování přelezů ;-)
Reagovat
Obrázek
1
Obrázek
0
Tukan Kuzmič Tukan Kuzmič před 2622 dny
Pecka, jen se ty sóla ještě nepřenáší do žebříčku. ...jooo venku chčije, tak se nudím a čumím střídavě na BW stránky a předpovědi počasí :-D. ...jináč nový systém zápisů je supr :-)
Reagovat
Obrázek
0
Obrázek
0
BigWall admin BigWall admin před 2620 dny
Reakce na 'Pecka, jen se ty sóla je':
Ahoj Tomáši, aby se žebříček načítal pěkně svižně, aktualizuje se nyní každých 15 minut. Je tedy možné, že sis přelezy zapsal a hned poté mrkl do žebříčku, kde ještě nebyly zobrazené. Nejpozději do 15 minut se v něm ale ukáží. Rozhodně ale díky za dotaz. Jsme rádi, že se Ti nový systém zapisování cest líbí! Měj se, D.
Reagovat
Obrázek
0
Obrázek
0
Teris Teris před 2619 dny
Ahoj, všimla jsem si, že se do žebříčku nějak nezobrazují bouldry ze série "bf" - nejnovější oranžové kartičky. Je v tom nějaký úmysl? :)
Reagovat
Obrázek
1
Obrázek
0
Raist Raist před 2619 dny
Ahoj, koukám, koukám každý den a dvě čtyřková sóla z 15.3. se mi pořád nezapsaly do žebříčku:-( Jinak soutěž i systém perfekt:-)
Reagovat
Obrázek
1
Obrázek
0
WoKo WoKo před 2617 dny
Čus, zadal jsem 11 bouldrů, ale v soutěži se mi jich objevilo také jen 8, tak nevím, kde je chyba..
Reagovat
Obrázek
0
Obrázek
0
Kuba2 Kuba2 před 2617 dny
Zdar, u mě se v tu objevují pouze přelezy z minulého měsíce, novější se tam neobjevují.
Reagovat
Obrázek
0
Obrázek
0
BigWall admin BigWall admin před 2614 dny
Ahoj všem, omlouváme se, později dostavované bouldery "bf" nám bohužel neskočily automaticky mezi problémy zařazené do tohoto kola soutěže. Vše už je opraveno a bouldery jsou do pořadí započítány! Díky za trpělivost, BW tým
Reagovat
Obrázek
0
Obrázek
0