Obrázek
Obrázek
ZAMIŘTE
VYSOKO…
Do našeho návštěvního systému se můžete zaregistrovat tady . Více podrobností tady.
Obrázek

4. KOLO BW SERIE (lano)

Čtvrté kolo závodu v lezení na obtížnost v letošním hodnocení BW SERIE.

 

 

Kategorie:
Muži, ženy – bez omezení věku

 

 

 

Období pro přelezy platné v tomto závodě:
29. 3. - 23. 4. 2017

 

 

Přihlášení do závodů:
Do závodů se nemusíte nijak speciálně přihlašovat, stejně jako v předchozích letech stačí mít registraci tady na webu (www.big-wall.cz) a zapisovat si přelezy do deníčku. Pro účast v závodu je nutné uvést a zveřejnit celé jméno (ve svém profilu zaškrtněte políčko Veřejné vedle svého jména a příjmení). V okamžiku, kdy si zapíšete první závodní boulder, systém vás automaticky zařadí do závodu.

Pravidla

Stavěči pro vás přichystali a vybrali 30 závodních cest vrůzných obtížností, aby si našel své výzvy lezec jakékoli úrovně. Závodní cesty budou zvýrazněné přidanou barevnou kartičkou s poznámkou „BW SERIE 2017“ + označení aktuálního měsíce – Leden, Únor... Platí bodové zvýhodnění pro OS, flash a druhý pokus jako v minulých letech. Na začátku měsíce může být označených cest méně a postupně budou přibývat.

 

Závodí se bez rozhodčích v duchu fair play. Pro výsledky každého kola se vám započítává 10 nejvíc bodovaných přelezů (Top10). Vylezené cesty si můžete zapisovat průběžně, a to buď automaticky pomocí QR kódu, který je na štítku každé cesty, nebo později ručním výběrem z databáze cest. Podstatné je pouze datum a styl přelezu (flash, solo). Přelezy můžete zkoušet nejpozději do posledního dne období vyhlášeného pro toto kolo, tedy nyní do 23. dubna. Poslední možnost zapsat si vylezené cesty pak máte vždy do konce následujícího dne, tj. pro čtvrté kolo do poslední minuty před půlnocí 24. dubna.

 

Výsledky můžete průběžně sledovat v sekci Soutěže. První tři lezci a lezkyně v obou disciplínách budou odměněni buď volnými vstupy na stěnu, nebo drobnými věcnými cenami – záleží jen na nich, co upřednostní. Zároveň na závěr každého měsíce proběhne slosování o drobné věcné ceny ze všech účastníků daného kola BW SERIE.

 

Věříme, že se vám ta trocha podpory vašeho soutěžního ducha bude zamlouvat. Uvítáme jakékoli podněty k zlepšení, pro tento účel je pro vás připravená sekce s komentáři pod každou soutěží, tak ji neváhejte hojně využívat.

Výsledné pořadíChcete-li přidat komentář, je potřeba se

Všechny komentáře (1)

Siemens Siemens před 2596 dny
Ahoj, nedaří se mi zadat do deníčku cestu "Kam jsem se to jenom dal? 6b modrá. Píše to chyba DB a že to mám zkusit později, což jsem během týdne několikrát zkusil... Zároveň mě to při pokusu o přidání cesty do deníčku odhlásí z mého účtu. Novakos
Reagovat
Obrázek
0
Obrázek
0